4608X-101-104LF
RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SIP
قسمت # NOVA:
473-1167806-4608X-101-104LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
4608X-101-104LF
برگه اطلاعات فنی:
100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP
سلسله4600X
نوع مدارBussed
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها7
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده 8-SIP
توان در هر عنصر200mW
شماره محصول پایه 4608X
بسته / مورد8-SIP
اندازه / ابعاد0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.200" (5.08mm)
تحمل±2%
ضریب دمای±100ppm/°C