4116R-1-104LF
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16DIP
قسمت # NOVA:
473-1224777-4116R-1-104LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
4116R-1-104LF
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
100k Ohm ±2% 250mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-DIP (0.300", 7.62mm)
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
سلسله4100R
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها8
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبThrough Hole
مقاومت-نسبت-دریفت50ppm/°C
بسته دستگاه تامین کننده 16-DIP
توان در هر عنصر250mW
شماره محصول پایه 4116R
بسته / مورد16-DIP (0.300", 7.62mm)
اندازه / ابعاد0.865" L x 0.300" W (21.97mm x 7.62mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.185" (4.69mm)
تحمل±2%
ضریب دمای±100ppm/°C