NANOASMDC010F-2
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1206
قسمت # NOVA:
126-2471888-NANOASMDC010F-2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NANOASMDC010F-2
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 100 mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهPolySwitch®, nanoASMD
تایپ کنیدPolymeric
فعلی - حداکثر10 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)100 mA
فعلی - سفر (این)250 mA
زمان سفر1 s
مقاومت - اولیه (Ri) (Min)1.6 Ohms
مقاومت - پس از سفر (R1) (حداکثر)15 Ohms
بسته / مورد1206 (3216 Metric), Concave
اندازه / ابعاد 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.58mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.039" (1.00mm)
فاصله سرب-
ولتاژ - حداکثر60V