NANOSMDC010F-2
PTC RESET FUSE 60V 100MA 1206
قسمت # NOVA:
126-2473263-NANOSMDC010F-2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NANOSMDC010F-2
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 100 mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهLittelfuse Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -
نوع نصبSurface Mount
سلسلهnanoSMD
تایپ کنیدPolymeric
فعلی - حداکثر10 A
فعلی - نگه دارید (Ih) (حداکثر)100 mA
فعلی - سفر (این)250 mA
زمان سفر1 s
بسته / مورد1206 (3216 Metric), Concave
اندازه / ابعاد 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.59mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)-
ضخامت (حداکثر)0.039" (1.00mm)
فاصله سرب-
ولتاژ - حداکثر60V