B59754B0120A070
PTC RESET FUSE 420V RADIAL DISC
قسمت # NOVA:
126-2473589-B59754B0120A070
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
B59754B0120A070
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Ceramic PTC Resettable Fuse 420V Ih Through Hole Radial, Disc
| دسته بندی | فیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC | |
| سازنده | EPCOS - TDK Electronics | |
| RoHS | 1 | |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 60°C | |
| نوع نصب | Through Hole | |
| سلسله | - | |
| تایپ کنید | Ceramic | |
| فعلی - حداکثر | 2 A | |
| فعلی - سفر (این) | 100 mA | |
| زمان سفر | 3 s | |
| بسته / مورد | Radial, Disc | |
| اندازه / ابعاد | 0.492" Dia x 0.276" T (12.50mm x 7.00mm) | |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.650" (16.50mm) | |
| ضخامت (حداکثر) | - | |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) | |
| مقاومت - 25 درجه سانتیگراد (نوع) | 150 Ohms | |
| ولتاژ - حداکثر | 420V | |
| رتبه بندی ها | - | |
| آژانس تایید | UL | |
| نامهای دیگر | B59754B0120A070-ND B59754B120A70Z15 B59754B120A70-ND B59754B120A70 495-3883 B59754B 120A 70 |