B59772B0120A070
PTC RESET FUSE 420V RADIAL DISC
قسمت # NOVA:
126-2473592-B59772B0120A070
شماره قطعه سازنده:
B59772B0120A070
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Ceramic PTC Resettable Fuse 420V Ih Through Hole Radial, Disc
More Information
دسته بندیفیوزهای قابل تنظیم مجدد PTC
سازندهEPCOS - TDK Electronics
RoHS 1
دمای عملیاتی 0°C ~ 60°C
نوع نصبThrough Hole
سلسلهAutomotive, AEC-Q200
تایپ کنیدCeramic
فعلی - حداکثر1.4 A
فعلی - سفر (این)86 mA
زمان سفر3 s
بسته / موردRadial, Disc
اندازه / ابعاد 0.335" Dia x 0.276" T (8.50mm x 7.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.197" (5.00mm)
ضخامت (حداکثر)-
فاصله سرب0.197" (5.00mm)
مقاومت - 25 درجه سانتیگراد (نوع)150 Ohms
ولتاژ - حداکثر420V
رتبه بندی ها-
آژانس تایید UL
نامهای دیگرB59772B 120A 70