RTS3T024
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V
قسمت # NOVA:
469-1953674-RTS3T024
شماره قطعه سازنده:
RTS3T024
بسته استاندارد:
20
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه RTS3
سلسله RT1, Inrush, SCHRACK
ولتاژ سیم پیچ24VDC
رتبه بندی تماس (جاری)16 A
ولتاژ سوئیچینگ400VAC - Max
جریان سیم پیچ 16.7 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و مومSealed - Flux Protection
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند16.8 VDC
ولتاژ باید آزاد شود2.4 VDC
زمان عملیات10 ms
زمان انتشار5 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 1.44 kOhms