SDT20A100CTFP
DIODE SCHOTTKY 100V 10A ITO220AB
قسمت # NOVA:
297-2004807-SDT20A100CTFP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SDT20A100CTFP
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100 V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
More Information
دسته بندیدیودها - یکسو کننده ها - آرایه ها
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
سرعتFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده ITO-220AB
پیکربندی دیود1 Pair Common Cathode
شماره محصول پایه SDT20
فعلی - میانگین اصلاح شده (Io) (در هر دیود)10A
بسته / موردTO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
سلسله-
دمای عملیاتی - اتصال-55°C ~ 150°C
جریان - نشت معکوس @ Vr 100 µA @ 100 V
ولتاژ - جلو (Vf) (حداکثر) @ اگر 670 mV @ 10 A
نوع دیودSchottky
ولتاژ - معکوس DC (Vr) (حداکثر)100 V