RT314110
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 110V
قسمت # NOVA:
469-2007209-RT314110
شماره قطعه سازنده:
RT314110
بسته استاندارد:
20
برگه اطلاعات فنی:
General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 110VDC Coil Through Hole
More Information
دسته بندیرله های برق، بیش از 2 آمپر
سازندهTE Connectivity Potter & Brumfield Relays
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبThrough Hole
شماره محصول پایه RT314
سلسله RT1, SCHRACK
ولتاژ سیم پیچ110VDC
رتبه بندی تماس (جاری)16 A
ولتاژ سوئیچینگ400VAC - Max
جریان سیم پیچ 3.8 mA
نوع کویلNon Latching
رتبه بندی مهر و مومSealed - Flux Protection
عایق کویلClass F
ولتاژ باید کار کند77 VDC
ولتاژ باید آزاد شود11 VDC
زمان عملیات8 ms
زمان انتشار6 ms
نوع رلهGeneral Purpose
مقاومت کویل 28.8 kOhms