CMR03E270GOAR
CAP MICA 27PF 100V RADIAL
قسمت # NOVA:
69-412624-CMR03E270GOAR
شماره قطعه سازنده:
CMR03E270GOAR
بسته استاندارد:
14
برگه اطلاعات فنی:
27 pF Mica Capacitor 100 V Radial
More Information
دسته بندیخازن های میکا و PTFE
سازندهCornell Dubilier Electronics (CDE)
RoHS 1
سلسلهCMR
ظرفیت27 pF
بسته / موردRadial
اندازه / ابعاد0.272" L x 0.130" W (6.90mm x 3.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.201" (5.10mm)