LP2989AILD-3.3/NOPB
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8WSON
قسمت # NOVA:
15-38505-LP2989AILD-3.3/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LP2989AILD-3.3/NOPB
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 500mA 8-WSON (4x4)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-WSON (4x4)
شماره محصول پایه LP2989
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.65V @ 500mA
PSRR 60dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Short Circuit
بسته / مورد8-WDFN Exposed Pad
فعلی - ساکن (Iq)175 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 9 mA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)16V
جریان - خروجی 500mA