LM1117LD-3.3/NOPB
IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8WSON
قسمت # NOVA:
15-44286-LM1117LD-3.3/NOPB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LM1117LD-3.3/NOPB
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 800mA 8-WSON (4x4)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 0°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-WSON (4x4)
شماره محصول پایه LM1117
سلسلهLM1117-3.3
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 3.3V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 1.2V @ 800mA
PSRR 75dB (120Hz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature
بسته / مورد8-WDFN Exposed Pad
فعلی - ساکن (Iq)5 mA
فعلی - عرضه (حداکثر) 10 mA
ویژگی های کنترل-
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)15V
جریان - خروجی 800mA