ADP151ACPZ-1.2-R7
IC REG LINEAR 1.2V 200MA 6LFCSP
قسمت # NOVA:
15-37901-ADP151ACPZ-1.2-R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP151ACPZ-1.2-R7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-LFCSP-UD (2x2)
شماره محصول پایه ADP151
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.2V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) -
PSRR -
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
بسته / مورد6-UDFN Exposed Pad, CSP
فعلی - ساکن (Iq)20 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 350 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 200mA