ADP1711AUJZ-0.75R7
IC REG LINEAR 0.75V 150MA TSOT5
قسمت # NOVA:
15-38145-ADP1711AUJZ-0.75R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP1711AUJZ-0.75R7
بسته استاندارد:
3,000
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA TSOT-23-5
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TSOT-23-5
شماره محصول پایه ADP1711
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 0.75V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.25V @ 150mA
PSRR 69dB (1kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
بسته / موردSOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
فعلی - ساکن (Iq)50 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 1.3 mA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 150mA