ADP172ACBZ-1.65-R7
IC REG LINEAR 1.65V 300MA 4WLCSP
قسمت # NOVA:
15-37986-ADP172ACBZ-1.65-R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP172ACBZ-1.65-R7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 300mA 4-WLCSP (0.95x1.03)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 4-WLCSP (0.95x1.03)
شماره محصول پایه ADP172
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.65V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) 0.1V @ 300mA
PSRR 73dB ~ 47dB (1kHz ~ 100kHz)
ویژگی های حفاظتیOver Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
بسته / مورد4-UFBGA, WLCSP
فعلی - ساکن (Iq)60 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 260 nA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)3.6V
جریان - خروجی 300mA