ADP121-ACBZ165R7
IC REG LINEAR 1.65V 150MA 4WLCSP
قسمت # NOVA:
15-37854-ADP121-ACBZ165R7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ADP121-ACBZ165R7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA 4-WLCSP (0.82x0.82)
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - خطی
سازندهAnalog Devices Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 4-WLCSP (0.82x0.82)
شماره محصول پایه ADP121
سلسله-
تعداد رگولاتورها1
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 1.65V
ولتاژ - خروجی (حداکثر)-
افت ولتاژ (حداکثر) -
PSRR -
ویژگی های حفاظتیOver Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
بسته / مورد4-WFBGA, WLCSP
فعلی - ساکن (Iq)21 µA
فعلی - عرضه (حداکثر) 40 µA
ویژگی های کنترلEnable
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Fixed
ولتاژ - ورودی (حداکثر)5.5V
جریان - خروجی 150mA