LMR14006XDDCT
IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-6
قسمت # NOVA:
344-3011757-LMR14006XDDCT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LMR14006XDDCT
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.765V 1 Output 600mA SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)4V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)40V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 0.765V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 38.4V
جریان - خروجی 600mA
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 1.1MHz