LMR16006XDDCR
IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-6
قسمت # NOVA:
344-2988858-LMR16006XDDCR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
LMR16006XDDCR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.765V 1 Output 600mA SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
سازندهTexas Instruments
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-23-THIN
شماره محصول پایه LMR16006
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)4V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)60V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 0.765V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 55V
جریان - خروجی 600mA
یکسو کننده سنکرونNo
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 700kHz