TPS62170DSGT
IC REG BUCK ADJ 500MA 8WSON
قسمت # NOVA:
344-3011468-TPS62170DSGT
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TPS62170DSGT
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.9V 1 Output 500mA 8-WFDFN Exposed Pad
More Information
دسته بندیPMIC - رگولاتورهای ولتاژ - رگولاتورهای سوئیچینگ DC DC
Package case 8-WFDFN Exposed Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Step-Down
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-WSON (2x2)
شماره محصول پایه TPS62170
پیکربندی خروجیPositive
نوع خروجی Adjustable
ولتاژ - ورودی (حداقل)3V
ولتاژ - ورودی (حداکثر)17V
ولتاژ - خروجی (حداقل/ثابت) 0.9V
ولتاژ - خروجی (حداکثر) 6V
جریان - خروجی 500mA
یکسو کننده سنکرونYes
توپولوژیBuck
فرکانس - سوئیچینگ 2.25MHz