MR25H40CDCR
IC RAM 4MBIT SPI 40MHZ 8DFN
قسمت # NOVA:
24-849046-MR25H40CDCR
شماره قطعه سازنده:
MR25H40CDCR
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
MRAM (Magnetoresistive RAM) Memory IC 4Mb (512K x 8) SPI 40 MHz 8-DFN-EP, Large Flag (5x6)
More Information
دسته بندیحافظه
سازندهEverspin Technologies Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C (TA)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-DFN-EP, Large Flag (5x6)
شماره محصول پایه MR25H40
سلسله-
فرمت حافظهRAM
اندازه حافظه4Mb (512K x 8)
رابط حافظهSPI
فرکانس ساعت40 MHz
زمان چرخه نوشتن - ورد، صفحه-
تامین کننده ولتاژ3V ~ 3.6V