T100F-020.0M
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ LVCMOS
قسمت # NOVA:
289-1899786-T100F-020.0M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
T100F-020.0M
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
20 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهConnor Winfield
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C