D75A-020.0M
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ LVCMOS
قسمت # NOVA:
289-1952792-D75A-020.0M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
D75A-020.0M
بسته استاندارد:
250
برگه اطلاعات فنی:
20 MHz TCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
More Information
دسته بندیاسیلاتورها
سازندهConnor Winfield
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
تابع Enable/Disable
دمای عملیاتی 0°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
تشدید کننده پایهCrystal
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) -
ثبات فرکانس±280ppb
سلسله D75A
تایپ کنیدTCXO
تامین کننده ولتاژ3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد10-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.079" (2.00mm)
خروجی LVCMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 6mA
فرکانس 20 MHz