ASDMB-20.000MHZ-XY-T
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS
قسمت # NOVA:
289-2075716-ASDMB-20.000MHZ-XY-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ASDMB-20.000MHZ-XY-T
برگه اطلاعات فنی:
20 MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
تابع Standby (Power Down)
دمای عملیاتی -40°C ~ 105°C
فعلی - عرضه (غیرفعال) (حداکثر) 15µA
ثبات فرکانس±10ppm
سلسله ASDMB, Pure Silicon™
تایپ کنیدXO (Standard)
تامین کننده ولتاژ1.8V ~ 3.3V
محدوده کششی مطلق (APR)-
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.035" (0.90mm)
خروجی LVCMOS
فعلی - عرضه (حداکثر) 16mA
فرکانس 20 MHz