GS8256436GD-200IV
قسمت # NOVA:
24-857693-GS8256436GD-200IV
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
GS8256436GD-200IV
بسته استاندارد:
10
SRAM - Synchronous, Standard Memory IC 288Mb (8M x 36) Parallel 200 MHz 165-FPBGA (15x13)
More Information
دسته بندیحافظه
سازندهGSI Technology Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -40°C ~ 100°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 165-FPBGA (15x13)
شماره محصول پایه GS8256436
سلسله-
فرمت حافظهSRAM
اندازه حافظه288Mb (8M x 36)
رابط حافظهParallel
فرکانس ساعت200 MHz
زمان چرخه نوشتن - ورد، صفحه-
تامین کننده ولتاژ1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V