PCG0J331MCL1GS
CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
قسمت # NOVA:
62-277964-PCG0J331MCL1GS
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PCG0J331MCL1GS
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
330 µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 23mOhm 2000 Hrs @ 105°C
More Information
دسته بندیآلومینیوم - خازن های پلیمری
سازندهNichicon
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسلهPCG
تایپ کنیدPolymer
ظرفیت330 µF
ESR (مقاومت سری معادل) 23mOhm
اندازه / ابعاد0.248" Dia (6.30mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.236" (6.00mm)
بسته / موردRadial, Can - SMD
دمای عملیاتی -55°C ~ 105°C
نوع نصبSurface Mount
فاصله سرب-
طول عمر @ Temp.2000 Hrs @ 105°C
جریان ریپل با فرکانس بالا 2.7 A @ 100 kHz
اندازه زمین کوه سطحی0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
تحمل±20%
ولتاژ - نامی6.3 V