SML-D12W8WT86A
MINI-MOLD CHIP LED
قسمت # NOVA:
393-1713405-SML-D12W8WT86A
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SML-D12W8WT86A
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Yellow 588nm LED Indication - Discrete 2V 0603 (1608 Metric)
More Information
دسته بندینشانگر LED - گسسته
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 1608 (0603)
شماره محصول پایه SML-D12
طول موج - اوج -
رتبه بندی میلیکاندلا 7.1mcd
سبک لنزRectangle with Flat Top
اندازه لنز 1.20mm x 0.80mm
سلسله EXCELED™
رنگ لنزColorless
شفافیت لنزClear
طول موج - غالب 588nm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد1.60mm L x 0.80mm W
ولتاژ - جلو (Vf) (نوع) 2V
پیکربندی-
فعلی - تست 2mA
رنگ Yellow
امکانات -
زاویه دید -
ارتفاع (حداکثر) 0.65mm