TFZVTR12B
DIODE ZENER 12V 500MW TUMD2M
قسمت # NOVA:
293-2416883-TFZVTR12B
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
TFZVTR12B
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
Zener Diode 12 V 500 mW - Surface Mount TUMD2M
More Information
دسته بندیدیود - زنر - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TUMD2M
شماره محصول پایه TFZVTR12
سلسله-
ولتاژ - زنر (نام) (Vz) 12 V
امپدانس (حداکثر) (Zzt)12 Ohms
جریان - نشت معکوس @ Vr 200 nA @ 9 V
بسته / مورد2-SMD, Flat Lead
تحمل-
قدرت - حداکثر 500 mW