B1911TW--20P001314U1930
1.6(L)X0.8(W)X0.6(H) MM WHITE LE
قسمت # NOVA:
393-1713306-B1911TW--20P001314U1930
شماره قطعه سازنده:
B1911TW--20P001314U1930
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
White - LED Indication - Discrete 3.2V 0603 (1608 Metric)
More Information
دسته بندینشانگر LED - گسسته
سازندهHarvatek Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 0603
طول موج - اوج -
رتبه بندی میلیکاندلا 260mcd
سبک لنزRectangle with Flat Top
اندازه لنز 1.00mm x 0.80mm
سلسله -
رنگ لنز-
شفافیت لنز-
طول موج - غالب -
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد1.60mm L x 0.80mm W
ولتاژ - جلو (Vf) (نوع) 3.2V
پیکربندی-
فعلی - تست 20mA
رنگ White
امکانات -
زاویه دید 130°
ارتفاع (حداکثر) 0.70mm