B2601TW--20P000323U1930
3.2(L)X1.2(W)X1.1(H) MM WHITE LE
قسمت # NOVA:
393-1713320-B2601TW--20P000323U1930
شماره قطعه سازنده:
B2601TW--20P000323U1930
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
White - LED Indication - Discrete 3V 1205 (3212 Metric)
More Information
دسته بندینشانگر LED - گسسته
سازندهHarvatek Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 1205
طول موج - اوج -
رتبه بندی میلیکاندلا 200mcd
سبک لنزSquare with Flat Top
اندازه لنز 1.20mm
سلسله -
رنگ لنز-
شفافیت لنز-
طول موج - غالب -
بسته / مورد1205 (3212 Metric)
اندازه / ابعاد3.20mm L x 1.20mm W
ولتاژ - جلو (Vf) (نوع) 3V
پیکربندی-
فعلی - تست 20mA
رنگ White
امکانات -
زاویه دید 130°
ارتفاع (حداکثر) 1.20mm