B59215J0130A020
HOUSED PTC THERMISTORS AS ICL, 2
قسمت # NOVA:
121-2470605-B59215J0130A020
شماره قطعه سازنده:
B59215J0130A020
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Inrush Current Limiter 22 Ohms ±25% -
More Information
دسته بندیمحدود کننده های جریان هجومی (ICL)
سازندهEPCOS - TDK Electronics
RoHS 1
سلسلهAutomotive, AEC-Q200
R @ 25 درجه سانتی گراد22 Ohms
قطر-
فاصله سرب0.394" (10.00mm)
تحمل±25%
آژانس تایید UR
نامهای دیگرB59215J 130A 20