B59217J0130A020
HOUSED PTC THERMISTORS AS ICL, 4
قسمت # NOVA:
121-2472034-B59217J0130A020
شماره قطعه سازنده:
B59217J0130A020
بسته استاندارد:
500
برگه اطلاعات فنی:
Inrush Current Limiter 56 Ohms ±25% -
More Information
دسته بندیمحدود کننده های جریان هجومی (ICL)
سلسلهAutomotive, AEC-Q200
R @ 25 درجه سانتی گراد56 Ohms
قطر-
فاصله سرب0.394" (10.00mm)
تحمل±25%
آژانس تایید UR
نامهای دیگرB59217J 130A 20