BLM03PG220SN1D
FERRITE BEAD 22 OHM 0201 1LN
قسمت # NOVA:
321-2516497-BLM03PG220SN1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM03PG220SN1D
برگه اطلاعات فنی:
22 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) 900mA 65mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM03PG
سلسلهEMIFIL®, BLM03
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 22 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)900mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 65mOhm
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
اندازه / ابعاد0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.013" (0.33mm)