BLM03AX100SN1D
FERRITE BEAD 10 OHM 0201 1LN
قسمت # NOVA:
321-2516498-BLM03AX100SN1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM03AX100SN1D
بسته استاندارد:
15,000
برگه اطلاعات فنی:
10 Ohms @ 100 MHz 1 - Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) 1A 50mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM03AX
سلسلهEMIFIL®, BLM03
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 10 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)1A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 50mOhm
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
اندازه / ابعاد0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.013" (0.33mm)