MMZ1608B102CTA00
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
قسمت # NOVA:
321-2516901-MMZ1608B102CTA00
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMZ1608B102CTA00
بسته استاندارد:
4,000
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 300mA 600mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)300mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 600mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)