T520B476M006ATE025
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411
قسمت # NOVA:
108-480050-T520B476M006ATE025
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
T520B476M006ATE025
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
47 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 1411 (3528 Metric) 25mOhm @ 100kHz
More Information
دسته بندیتانتالیوم - خازن های پلیمری
سازندهKEMET
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
شماره محصول پایه T520B
سلسلهKO-CAP® T520
ظرفیت47 µF
تایپ کنیدMolded
بسته / مورد1411 (3528 Metric)
اندازه / ابعاد0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.083" (2.10mm)