MFBM1V1005-102-R
FIXED IND 1000 300MA 0402
قسمت # NOVA:
321-2521495-MFBM1V1005-102-R
شماره قطعه سازنده:
MFBM1V1005-102-R
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
1 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 300mA 650mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهEaton - Electronics Division
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 85°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMFBM1V1005
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)300mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 650mOhm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.026" (0.65mm)