BLM15AX102SN1D
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
قسمت # NOVA:
321-2517885-BLM15AX102SN1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM15AX102SN1D
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
1 kOhms @ 100 MHz 1 - Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 350mA 490mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهMurata Electronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM15AX
سلسلهEMIFIL®, BLM15
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)350mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 490mOhm
بسته / مورد0402 (1005 Metric)
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.022" (0.55mm)