BLM18KG102BH1D
AUTOMOTIVE POWERTRAIN AEC-Q200 S
قسمت # NOVA:
321-2519621-BLM18KG102BH1D
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BLM18KG102BH1D
برگه اطلاعات فنی:
1 kOhms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 800mA 200mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه BLM18KG
سلسلهEMIFIL®, BLM02A
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)800mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 200mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)