MPZ1608S102ATD25
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
قسمت # NOVA:
321-2518899-MPZ1608S102ATD25
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MPZ1608S102ATD25
بسته استاندارد:
4,000
1 kOhms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 800mA 300mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهMPZ
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 1 kOhms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)800mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 300mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)