MMZ1608B121CTDH5
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
قسمت # NOVA:
321-2518582-MMZ1608B121CTDH5
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MMZ1608B121CTDH5
بسته استاندارد:
4,000
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 600mA 150mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)600mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 150mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.030" (0.75mm)