Z0603C121ESMST
SIGNAL LINE EMI FERRITE CHIP BEA
قسمت # NOVA:
321-2523507-Z0603C121ESMST
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
Z0603C121ESMST
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 600mA 150mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهKEMET
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه Z0603C
سلسلهZ-SMS
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)600mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 150mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترSignal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.037" (0.95mm)