MH2029-100Y
FERRITE BEAD 10 OHM 0805 1LN
قسمت # NOVA:
321-2517674-MH2029-100Y
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MH2029-100Y
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
10 Ohms @ 100 MHz 1 Power, Signal Line Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 10mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
شماره محصول پایه MH2029
سلسلهMH
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 10 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)6A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 10mOhm
بسته / مورد0805 (2012 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلترPower, Signal Line
ارتفاع (حداکثر) 0.043" (1.10mm)