BBPY00201209100Y00
EMI BEAD FILETER
قسمت # NOVA:
321-2521306-BBPY00201209100Y00
شماره قطعه سازنده:
BBPY00201209100Y00
برگه اطلاعات فنی:
10 Ohms @ 100 MHz 1 - Ferrite Bead 0805 (2012 Metric) 6A 10mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 10 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)6A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 10mOhm
بسته / مورد0805 (2012 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.043" (1.10mm)