FBMH1608HL300-TV
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
قسمت # NOVA:
321-2518869-FBMH1608HL300-TV
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FBMH1608HL300-TV
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
30 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2.6A 28mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهTaiyo Yuden
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهFB
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 30 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)2.6A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 28mOhm
بسته / مورد0603 (1608 Metric)
اندازه / ابعاد0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.035" (0.90mm)