FBMH2016HM121NTV
FERRITE BEAD 120 OHM 0806 1LN
قسمت # NOVA:
321-2515962-FBMH2016HM121NTV
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FBMH2016HM121NTV
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0806 (2016 Metric) 4.5A 15mOhm
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)4.5A
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 15mOhm
بسته / مورد0806 (2016 Metric)
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
رتبه بندی هاAEC-Q200
نوع فیلترPower Line
ارتفاع (حداکثر) 0.071" (1.80mm)