BK0603TM121-T
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
قسمت # NOVA:
321-2528031-BK0603TM121-T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BK0603TM121-T
بسته استاندارد:
15,000
برگه اطلاعات فنی:
120 Ohms 1 Ferrite Bead 0201 (0603 Metric) 400mA 230mOhm
More Information
دسته بندیدانه ها و چیپس های فریت
سازندهTaiyo Yuden
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهBK
تعداد خطوط1
امپدانس @ فرکانس 120 Ohms @ 100 MHz
رتبه فعلی (حداکثر)400mA
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 230mOhm
بسته / مورد0201 (0603 Metric)
اندازه / ابعاد0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
رتبه بندی ها-
نوع فیلتر-
ارتفاع (حداکثر) 0.013" (0.33mm)