ECS-320-12-37B-7KM-TR
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
قسمت # NOVA:
282-2261218-ECS-320-12-37B-7KM-TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ECS-320-12-37B-7KM-TR
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
32 MHz ±7ppm Crystal 12pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
بسته بندیTape & Reel (TR)
سلسله ECX-1637B
تایپ کنیدMHz Crystal
ظرفیت بار12pF
ESR (مقاومت سری معادل) 50 Ohms
حالت عملیاتیFundamental
بسته / مورد4-SMD, No Lead
اندازه / ابعاد0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.020" (0.50mm)
دمای عملیاتی -20°C ~ 70°C
نوع نصبSurface Mount
ثبات فرکانس±10ppm
تحمل فرکانس±7ppm
فرکانس 32 MHz