W3F11A1018AT1F
CAP FEEDTHRU 100PF 100V 1206
قسمت # NOVA:
320-2511651-W3F11A1018AT1F
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
W3F11A1018AT1F
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
100 pF Feed Through Capacitor 100V 300 mA 600mOhm 1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهW3F
ظرفیت100 pF
بسته / مورد1206 (3216 Metric), 4 PC Pad
اندازه / ابعاد0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 600mOhm
تحمل-20%, +50%
ضریب دمایC0G, NP0
ولتاژ - نامی100V
از دست دادن درج -
رتبه بندی هاAEC-Q200
ارتفاع (حداکثر) 0.050" (1.27mm)
اندازه ریسمان-
جاری 300 mA