4610X-102-102LF
RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP
قسمت # NOVA:
473-1224643-4610X-102-102LF
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
4610X-102-102LF
بسته استاندارد:
200
برگه اطلاعات فنی:
1k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP
More Information
دسته بندیشبکه های مقاومتی، آرایه ها
سازندهBourns Inc.
RoHS 1
سلسله4600X
نوع مدارIsolated
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
تعداد مقاومت ها5
نسبت تطبیق مقاومت-
نوع نصبThrough Hole
مقاومت-نسبت-دریفت-
بسته دستگاه تامین کننده 10-SIP
توان در هر عنصر300mW
شماره محصول پایه 4610X
بسته / مورد10-SIP
اندازه / ابعاد0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm)
ارتفاع - نشسته (حداکثر)0.200" (5.08mm)
تحمل±2%
ضریب دمای±100ppm/°C