YFF15SC1C223MT000N
CAP FEEDTHRU 0.022UF 16V 0402
قسمت # NOVA:
320-2511594-YFF15SC1C223MT000N
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
YFF15SC1C223MT000N
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
0.022 µF Feed Through Capacitor 16V 1 A 50mOhm 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
More Information
دسته بندیتغذیه از طریق خازن ها
سازندهTDK Corporation
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C
نوع نصبSurface Mount
سلسلهYFF-SC
ظرفیت0.022 µF
بسته / مورد0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
اندازه / ابعاد0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
مقاومت DC (DCR) (حداکثر) 50mOhm
تحمل±20%
ضریب دمای-
ولتاژ - نامی16V
از دست دادن درج 30dB @ 10MHz ~ 4GHz
رتبه بندی ها-
ارتفاع (حداکثر) 0.014" (0.35mm)
جاری 1 A